<<< zpět

Práce na zřizování stezek Středočeského kraje

Zařizovat povolení na  umístění značek, to byla práce, nás, kteří zajišťujeme průjezd stezek.  Pod dálnicí mezi Doksy a Družcem končí zatím naše střední trasa. Stezku je potřeba  dále táhnout na Lodenici u Berouna a dále až do Mníšku pod Brdy. Prosíme vás, koňáky, kteří znáte tuto jižní část a bydlíte tam, pomozte, přihlaste se a my vám vše potřebné vysvětlíme.  Severní část stezky vede z Královic do Liběšic.  Tato část stezky je již hotová. Vy, kteří budete mít zájem o spolupráci, dostanete od nás potřebné informace.

mi.mat@volny.cz

spurkovi@volny.cz

oukralovice@volny.cz

Toto jsou naše adresy. Děkujeme vám za váš zájem.

            Projekt Středočeské jezdecké stezky nechce zůstat pouze u vyznačení jednotlivých tras,ale chce vytvořit  i seznam stanic, poskytujících jezdci a jeho koni ubytování,stravování či jen odpočinek. Dále pak seznam navazujících služeb, / kováři, veterináři, přeprava koní atd./ Vzniknout by měla i praktická příručka pro provozovatele těchto stanic.

            Cílem projektu je vytvořit oficiální  jezdecké stezky, které by se postupně napojovaly na trasy okolních krajů České republiky,ale i na trasy sousedních zemí a staly se součástí mezinárodní sítě Evropských jezdeckých stezek.

Kontakty na ostatní stezky hippostezky-vc.info  
  www.kovarov.info  
  www.jezdecke-stezky.cz  
  www.equiweb.cz/sk